• banner6
  • banner16
  • banner2
  • TIM 图片 20181106112950
  • 591e5234b6608

Rreth ZhuoHui

R profesional dhe D dhe prodhimin e hidraulike tampon dhe saktësi transmetimin industrial

Dongguan Zhuohui Machinery Equipment Technology Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2007 dhe e specializuar në Amortizatore hidraulike tronditëse dhe pajisjet sakta kontrollit të shpejtësisë. Ajo ka kaluar ISO 9001: 2015 certifikimit, produktet janë përdorur gjerësisht në industri të tilla si manipulator derdhur makine injeksion, të ushqyerit pajisjeve, logjistikës përcjellë makineri, ekran makinë shtypi, makinë shtypi pad, grup cilindër, manipulator, trajtimin makineri, dyer automatike, mjekësore pajisje, vdesin-hedh makineri, rodless cilindër, makineri paketimit, makineri pune, gome dhe plastike makineri, makineri Njoftime, industrinë e linjave ajrore, mbrojtjes dhe industrisë ushtarake, pajisjet e mësimdhënies, prodhim automobil ...

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!