• banner6
  • banner16
  • banner2
  • ТИМ 图片 20181106112950
  • 591e5234b6608

за ZhuoHui

Професионална R & D и производството на индустриски хидраулични тампон и прецизност пренос

Dongguan Zhuohui Машини Опрема технологија за копродукции, Ltd е основана во 2007 година и е специјализирана во хидраулични амортизери и прецизни уреди за контрола на брзината. Таа има положено ISO 9001: 2015 сертификат, производи се користат во таквите индустрии како шприц машина манипулатор, хранење опрема, логистика транспортни машини, екран машина за печатење, рампа машина за печатење, цилиндар група, манипулатор, ракување со машини, автоматска врата, медицински опрема, умре-кастинг машини, шуплив цилиндар, пакување машини, машини за обработка, гума и пластика машини, дрво машини, индустријата авиокомпанијата, одбрана и воената индустрија, настава опрема, автомобили производство ...

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!